Kategorie

  • Brak kategorii

Zbiorniki na olej opałowy

/Zbiorniki na olej opałowy
Zbiorniki na olej opałowy 2018-03-29T17:31:10+00:00

W tej kategorii znajdują się jednopłaszczowe i dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy. Są wykorzystywane przede wszystkim w budynkach ogrzewanych olejem opałowym. W naszej ofercie dostępne są zbiorniki jednopłaszczowe oraz dwupłaszczowe. Jednopłaszczowe zbiorniki na olej opałowy, jak sama nazwa wskazuje posiadają jeden płaszcz. W przypadku ich montażu, wymagane jest zastosowanie dodatkowej wanny wychwytującej. W przypadku zbiorników dwupłaszczowych nie ma wymogu stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci wanny wychwytującej, rolę ochronną pełni drugi płaszcz. Zbiorniki na olej opałowy mogą być usytuowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Zastosowanie zbiornika na zewnątrz budynku pozwala na oszczędność miejsca w kotłowni lub piwnicy. Zmniejsza się także ryzyko wycieku i pożaru. Konstrukcja dwupłaszczowa zabezpiecza także magazynowane paliwo przed niskimi i wysokimi temperaturami. Posiadamy w ofercie zbiorniki o pojemności od 200l do 9000l.

Montaż zbiorników na olej opałowy - schemat

Prosty montaż i bogate wyposażenie zbiorników

Zbiorniki na olej opałowy charakteryzują się solidną konstrukcją oraz bogatym wyposażeniem standardowym i opcjonalnym. Standardowo zbiorniki wyposażone są we wskaźnik poziomu z możliwością powiadomienia w przypadku przecieku. W przypadku wyposażenia opcjonalnego, jedną z dodatkowych opcji może być wyposażenie zbiornika w taśmę grzewczą z termostatem, która zapewnia stałą temperaturę oleju opałowego. Zbiorniki na olej opałowy z naszej oferty można łączyć szeregowo w celu uzyskania większej pojemności.

Zalety zbiorników na olej opałowy

Zbiorniki można łączyć szeregowo – dzięki tej możliwości możemy powiększać pojemność zbiornika oleju. Szeregowo możemy połączyć do pięciu zbiorników.
Zbiorniki bezpieczne dla ekologii – zbiorniki są stworzone z bezpiecznego dla środowiska tworzywa, które można w przyszłości przetworzyć w procesie recyklingu.
Trwałe wykonanie – solidnie wykonany zbiornik jest gotowy do użycia. Nie wymaga żadnych wzmocnień konstrukcyjnych. Oferowane przez nas zbiorniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych (promienie UV).
Bezpieczne zbiorniki – nasze zbiorniki przystosowane są do zastosować wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Zbiornik na olej opałowy

Zbiorniki na olej opałowy – jednopłaszczowe (dostępne pojemności)

Model zbiornika Wymiary zbiornika Pojemność
JFC 1500 jednopłaszczowy Długość: 1,65 m
Szerokość: 1,25 m
Wysokość: 1,15 m
1500 l
JFC 2500 jednopłaszczowy Długość: 1,60 m
Szerokość: 1,60 m
Wysokość: 1,90 m
2500 l
JFC 5000 jednopłaszczowy Długość: 2,14 m
Szerokość: 2,14 m
Wysokość: 1,90 m
5000 l

Tabela. Dostępne pojemności oraz wymiary jednopłaszczowych zbiorników na olej opałowy.

Zbiorniki na olej opałowy – dwupłaszczowe (dostępne pojemności)

Model zbiornika Wymiary zbiornika Pojemność
JFC 1500 dwupłaszczowy Długość: 2,30 m
Szerokość: 1,40 m
Wysokość: 1,30 m
1500 l
JFC 2500 dwupłaszczowy Długość: 2,20 m
Szerokość: 1,80 m
Wysokość: 2,00 m
2500 l
JFC 5000 dwupłaszczowy Długość: 2,95 m
Szerokość: 2,38 m
Wysokość: 2,04 m
5000 l

Tabela. Dostępne pojemności oraz wymiary dwupłaszczowych zbiorników na olej opałowy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.